Med 15. 3. 2019 in 17. 3. 2019 je na Celjskem sejmu potekal 15. sejem Altermed. Naša šola je na sejmu sodelovala prvič. Učenki 3. a, Izza Peer in Jasmina Turnšek, ter učenca 5. b, Staš Šućur in Ines Turnšek, so v soboto, 16. 3. 2019 predstavili primer dobre prakse na aktivnem razstavnem prostoru. Učenci so prepričljivo predstavili dejavnosti, ki potekajo na naši šoli in samozavestno komunicirali z naključnimi obiskovalci sejma, z nacionalnim koordinatorjem Programa Ekošola in z vodjo projekta Altermed. Deležni s(m)o bili iskrenih čestitk in pohval za opravljeno predstavitev.

Posebna zahvala gre tudi učiteljem in učencem, ki so prispevali k oblikovanju barvitega razstavnega prostora, učiteljici Janji Bek za pomoč na sejemskem dnevu ter staršem sodelujočih učencev.

Mentorica: Marjana Zajko

Dostopnost