Naši MEPIjevci (Špela Dragovan, Domen Medved, Leo Rak in Aljaž Osek) so se od 13. 5. do 14. 5. 2017 odpravili na Vseslovensko pustolovsko odpravo na širše območje Jelovice in Škofjeloško hribovje, kjer so morali izkazati vse veščine za preživetje v naravi. Premagati so morali mnoge izzive, kar jim je tudi uspelo. Vsa skupina je delovala usklajeno ter si med sabo pomagala. Skupna želja , da bi dosegli visoko zastavljeni, vendar dosegljiv osebni in skupinski cilj , je bila dovolj močna, da jim je uspelo. Zunanji ocenjevalci so bili nad timskim duhom, ki je vladal v skupini ter pozitivno naravnanostjo in oliko naših učencev, navdušeni.

Bravo za vztrajnost in dokaz, da zmorete več.

Iskrene čestitke celotni ekipi MEPIjevcev naše šole, kakor tudi Mepi mentoricam Gabi Čakš, Evi Gologranc in Matejki Tirgušek.

Ravnateljica mag. Karla Škrinjarić, spec.

Dostopnost