Smo zdravega načina življenja.V soboto, 23.4.2016, in v nedeljo, 24.4.2016, je v Športni dvorani Rogaška Slatina potekalo 20. državno tekmovanje v twirlingu.

 Prvi dan državnega prvenstva je potekal odlično, ravno takšni so bili tudi rezultati:
Tamara Boršič: 1. MESTO (novinci 10 let)
Anja Jančič in Lana Ferlič – deljeno: 5. MESTO (novinci 10 let)
Alja Kutija: 2. MESTO (starejši novinci)
Zala Vipotnik: 1. MESTO (nivo 1 solo starejši mladinci in člani) in 1. MESTO (nivo 1 freestyle starejši mladinci)

Dekleta so bila tudi drugi dan tekmovanja odlična.
Skupina mlajših novink (Melanija in Pia Stojan, Ana in Lea Bele, Neja Špiljak, Tineja Pirš Kamenšek in Tia Novak Jančič) je pod vodstvom Laure Ribič osvojila 3. mesto.
Skupina nivo 1 starejše deklice (Zala Vipotnik, Alja Kutija, Tamara Boršič, Lana Ferlič in Anja Jančič) pa je pod vodstvom Anamari Plavčak osvojila 2. mesto.

Iskrene čestitke vsem tekmovalkam za dosežene športne uspehe. Čestitke tudi trenerkam, našim nekdanjim učenkam, Lauri Ribič in Anamari Plavčak.

Ravnateljica: mag. Karla Škrinjarić, spec.

tk rogaškatk rogasška 1tk rogaška starši (1)

Dostopnost