Smo zdravega načina življenja.V klubskem košarkarskem tekmovanju, ki poteka pod okriljem Košarkarske zveze Slovenije, so se nadobudni košarkarji naše šole med kar 73 ekipami  uvrstili med 4 najboljše.

V finalnem delu vzhodnega dela Slovenije so dosegli 2. mesto . V polfinalnem srečanju so  premagali klubsko ekipo I. OŠ iz Rog. Slatine, v finalu pa so klonili proti zelo dobri ekipi iz KK Olimje.

Za našo ekipo so igrali: ŽAN FISTRIĆ, JAN KAJBA, MEDEJ PODLESNIK, MATEJ MRKŠA, STAŠ SIVKA, MATIC KRAPEŽ DOŠLER, BLAŽ ŽERAK, GREGOR OSEK, NEJC ŠILJEG, NIKI ŠILJEG, MIHAEL MESARIČ, VID KAJBA, TILEN ZORIN,MATEVŽ POBEŽIN, ALEX STEVANIĆ, ŽAN VRABIĆ HALUŽAN, MATIC MURKO, LUKA ČUJEŽ, LAN KOZLEVČAR in TADEJ COLNARIČ.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, kakor tudi trenerjema Iztoku Majcenoviču  in Marku Čonžeku.

 

Ravnateljica

mag. Karla Škrinjarić, spec.

Dostopnost