Smo zdravega načina življenja.Atleti naše šole so bili uspešni na medobčinskem prvenstvu v atletiki, ki je bilo v torek, 21.5.2013. Osvojili so 12 medalj, od tega 3 bronaste, 2 srebrni in 7 zlatih medalj.

Pohvaliti je potrebno vse naše atlete tudi tiste , ki niso osvojili medalj, saj so s svojo borbenostjo, vztrajnostjo in požrtvovalnostjo bili blizu medalje (6 četrtih mest) in so častno zastopali barve naše šole.

Dobitniki BRONASTIH medalj so:

GOTLIN MIHA -VORTEX

ULAGA MAJA -VORTEX

LUKA TURNŠEK, MARKO ROMIH, GALUN ANŽE,  KOREZ MARKO- ŠTAFETA 4X100M

Dobitniki SREBRNIH medalj so:

ZDOVC JAKA -60M

VOLARIĆ NIKO – SKOK V VIŠINO

ZLATO MEDALJO so osvojili:

PIŠEK GAŠPER -VORTEX

KOREZ MARKO -SKOK V VIŠINO

POLAJŽER SANDI – SKOK V VIŠINO

ČOKL MATIJA – SKOK V DALJINO

POLAJŽER RENATO – 600m

POHARC SARA MARIJA -60m

VIPOTNIK ZALA – SKOK V DALJINO

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, še posebej  dobitnikom žlahtnih medalj, kakor tudi mentorjem, športnim pedagogom.

Fotografije najdete v albumu.

Dostopnost