V petek, 9. 12. 2011, se je s slovesno prireditvijo v avli naše šole zaključil projekt European Christmas Tree Decoration Exchange 2011. V  okviru projekta se je povezalo 35 šol iz različnih evropskih držav: Velike Britanije, Italije, Romunije, Poljske, Nemčije, Danske, Francije, Bolgarije, Slovaške, Španije, Danske in Slovenije, ki so si med seboj izmenjale božične okraske, značilne za njihovo državo, regijo ali kraj.

 Naši najmlajši učenci so izdelali okraske v obliki vodnih kapljic, saj smo želeli izpostaviti pomembnost najrazličnejših vrst vode v našem turističnem kraju. Skozi zabavne in ustvarjalne aktivnosti ter video gradiva, so učenci spoznavali druge evropske države, njihovo kulturo, običaje ter tradicijo.

Naše pestro »evropsko« novoletno drevo je postavljeno v avli naše šole ter vabi na ogled, utrinke z zaključne prireditve pa si lahko ogledate s klikom na sličice spodaj. Prireditvi sta istočasno potekali tudi na obeh podružničnih šolah.

Dostopnost