Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, ki je bilo 20. 11. 2010 v Šoštanju, so dosegle Nastja Mikša iz 9.b, Estera Gjuras in Malika Pavić iz 9.a.
Iskrene čestitke vsem tekmovalkam in mentorici, profesorici Stevanki Pušnik.